Bramy garażowe wejherowo

Technologia bram garażowych przeszła długą drogę – dopiero w ostatnich latach. Niesamowite jest to, do czego te drzwi są zdolne dzięki inteligentnej technologii. I oczywiście istnieje wiele sposobów na ulepszenie bramy garażowej poza fantazyjną technologią – dodanie kilku okien może zdziałać cuda. Jeśli jeszcze nie zainstalowałeś otwieracza, dodanie nowego otwierania drzwi garażowych jest z pewnością jedną z najlepszych inwestycji w Twoje zeznanie podatkowe!

Energooszczędne drzwi garażowe
Chcesz poprawić swój garaż i jednocześnie obniżyć rachunki za energię? Energooszczędne bramy garażowe wejherowo to świetne rozwiązanie. Możesz zainstalować izolowane drzwi – świetny pomysł nawet w Sacramento w Kalifornii. Uszczelnia gorące powietrze latem, więc klimatyzacja nie musi pracować tak ciężko, oszczędzając energię. Możesz także zainstalować wzmocnione bramy garażowe, które są objęte 20-letnią gwarancją, która wymaga mniej napraw. Tego rodzaju instalacje do bram garażowych zwracają się z czasem – sytuacja korzystna dla rodzinnego budżetu.

Smart Technologia Apus – Otwórz swoje drzwi z telefonu
Inteligentna brama garażowa to jedna z najbardziej ekscytujących nowych technologii, które pojawią się w ciągu ostatnich kilku lat. Umożliwia zdalne sterowanie bramą garażową z dowolnego miejsca – bezpośrednio z telefonu, tabletu lub połączenia z komputerem. Świetnie nadaje się do dostarczania paczek – daj kierowcy specjalne instrukcje, aby zadzwonić do ciebie bezpośrednio i możesz wpuścić go do garażu. Jest to również idealne rozwiązanie, gdy goście przyjeżdżają wcześnie do miasta i chcesz dać im dostęp do domu. A jeśli masz dzieci – zapomną od czasu do czasu zamknąć drzwi garażu. Dzięki zdalnemu oglądaniu zamknięcie drzwi jest tak proste, jak naciśnięcie przycisku na telefonie.

Oświetlenie ledowe
Światła LED są nie tylko bardziej wydajne – ale są jaśniejsze i trwają dłużej, więc nie trzeba zmieniać żarówek tak często. Instalując światło LED aktywowane ruchem, zawsze masz światło w garażu – bardzo przydatne, gdy wracasz do domu późno. A ponieważ wykorzystują ułamek energii tradycyjnej żarówki, zaoszczędzisz nadgodziny.