Perfumy – niszowe czy od projektantów?

Zapach jest ważną częścią twojej tożsamości – dlatego tak bardzo lubimy perfumy. Przekazuje więcej niż twoje ubranie lub zachowanie, ponieważ można cię wąchać, nie patrząc ani nie rozmawiając z tobą. Jest to jedna z najdelikatniejszych, ale najsilniejszych części ludzkiego doznania zmysłowego, ponieważ zapach może wywoływać pewne wspomnienia i emitować określony klimat, pożądany lub inny. Rozumiejąc to, marki modowe nierozerwalnie wiążą zapachy z historiami marki, wykorzystując rozmarzone modele i nonsensowne reklamy telewizyjne, aby zwabić nowych klientów kupujących perfumy. Ale zanim pojawiły się znane domy mody, istniały czyste perfumy wykonane przez ekspertów specjalizujących się w wyczarowywaniu zapachów poza światem mody celebrytów.

Wybierz jedną z najlepszych niszowych marek perfum, które powinieneś znać, od stuletnich domów, które dostarczały zapach rodzinom królewskim, po przybyszów, którzy dostosowują zapachy na miarę – znajdź swój perfum na lata.

Jeśli jednak nisza nie jest dla Ciebie, wypróbuj perfumy od projektanta. Markowe perfumy mają również przewagę. To, czego brakuje im pod względem wyłączności, nadrabiają ceną i masowym urokiem – konsument kupujący styl życia reprezentowany przez te markowe marki. Jeśli nie stać Cię na styl życia Szefa, Hugo Bossa, Cartiera lub Bvlgari, równie dobrze możesz pachnieć jak potrafisz! Jako konsumenci naprawdę nie możemy przegrać. Nie tylko mamy pełny dostęp do naszych designerskich zapachów podczas każdej wycieczki do centrum handlowego, ale niszowe zapachy stają się teraz bardziej dostępne, częściowo dzięki Internetowi. Nic dziwnego, że niszowe zapachy szybko zyskują uznanie miłośników zapachów!