Wyślij swoje dziecko na kolonie konne już dziś!

Jestem dziewczyną, która uwielbia jazdę konną. Pracowałem w przemyśle koni przez 12 lat, zanim zdecydowałem się poszerzyć moje skupienie na rolnictwie i agroturystyce, aby uwzględnić inne aspekty przemysłu, czyli takie które karmią i ubierają nas.

Wiedza, że ​​ta praca pozwoli mi promować miejsca, które uczą społeczeństwo wiedzy o koniach, była dla mnie ogromną motywacją, ze względu na wielką miłość do tych zwierząt. Zapewne wiesz o naszej agroturystyce, w której organizujemy kolonie konne. Miejsca w tej kategorii pozwalają wynająć konia i podążać za przewodnikiem po najpiękniejszych miejscach danego obszaru. Jeśli nigdy o tym nie słyszałeś, koniecznie przeczytaj o naszych obozach konnych dla dzieci i trasach do jazdy konnej na naszej stronie.

Jednakże możesz nie wiedzieć, że Agroturystyka Rancho Ulinia, oferująca kolonie konne, ma dwa inne bardzo wyjątkowe miejsca, które pozwalają doświadczyć wspaniałej przygody w otoczeniu pięknych zwierząt jakimi są konie. Jazda konna nie jest jedyną opcją, ale nie sądzę, że będziesz rozczarowany tym doświadczeniem.  Sosny, piaskowiec, wspaniałe widoki na szczytach wspinaczkowych i krętych drogach wyznaczają scenę widokową dla dwóch bardzo różnych, ale niesamowitych stad dzikich koni, które na naszym obozie postarasz się ujarzmić. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego Rancha na kolonie konne i oddanie nam pod opiekę swojego dziecka na obozy z końmi.