Studia na projektanta mody to przyszłościowy kierunek!

Studia na projektanta mody są dla tych, którzy starają się wyrazić siebie w świecie nowoczesnego designu z unikalnymi i kreatywnymi pomysłami. Dokonaj zmiany, wymyśl coś nierealnego, marzenie o byciu zauważonym na globalnych pasach startowych i okładkach czasopism.
Stopień pierwszy na studiach w dziedzinie projektowania mody daje Ci odpowiednią platformę do zrobienia tego wszystkiego, wyposażając Cię w niezbędne umiejętności, aby odnieść sukces w tej ekscytującej i uroczej branży, w której możliwości są nieograniczone.

Opis programu studiów na projektantów mody: w dzisiejszym szybko zmieniającym się współczesnym świecie rośnie zapotrzebowanie na specjalistów posiadających takie kwalifikacje. Absolwent kierunku będzie rozpieszczany możliwościami zatrudnienia na szybko rozwijającej się liście marek projektantów i luksusowych, firm detalicznych w branży gotowej do noszenia oraz bardzo potrzebnej dziedzinie zrównoważonych i etycznych produktów odzieżowych. Program jaki mają studia na projektanta mody rozwija umiejętność uczniów do generowania unikalnych koncepcji i pomysłów, szkolenia ich w zakresie umiejętności wyrażania tych pomysłów, wyposażania ich w umiejętności zawodowe do tworzenia gotowych produktów poprzez tworzenie ścieżek rozwoju i konstruowanie odzieży.

Możliwości zawodowe po ukończeniu studiów na kierunku projektowanie ubioru: Studia na projektanta mody znajdujące się w Krakowie, są najszybciej rozwijającym się centrum mody na świecie i dają nieograniczone możliwości kariery dla absolwenta kursu Fashion Design w Krakowie. Absolwenci mogą pracować z wielonarodowymi domami mody w handlu detalicznym, merchandisingu i marketingu, jako styliści, klienci indywidualni, zarządzający pokazami mody, dziennikarstwo mody lub fotografia, blogerzy, akcesoria, obuwie, okulary, projektanci biżuterii i kupujący. Absolwenci KSA w Krakowie mogą również pracować nad swoimi pasmami przedsiębiorczości i zakładać etykiety, butiki, firmy i własne firmy.