Sala weselna Luzino – szukasz wyjątkowego miejsca?

Sala weselna Luzino posiada kilka kluczowych elementów, które sprawią, że Twoje wesele będzie wyjątkowe. Światło może stworzyć – lub zniszczyć – nastrój i przestrzeń. Jeśli bierzesz ślub w ciągu dnia, sprawdź dwukrotnie, czy w twoim miejscu jest dużo okien. Kto chce spędzić sześć godzin w ciemnym pokoju, gdy świeci słońce? Jeśli planujesz wieczór, upewnij się, że w sali weselnej Luzino nie jest zbyt ciemno – lub że można sterować oświetleniem dużego wejścia, kolacji i tańca. Jeśli wychodzisz za mąż na zewnątrz, powiedzmy o zmierzchu, czy będziesz w stanie ustawić świece lub inne oświetlenie, jeśli to konieczne?

Aby zapewnić dobre oświetlenie Twojego miejsca, zalecamy również odwiedzenie sali weselnej Luzino o tej samej porze dnia, którą wybrałeś na swój ślub. Nawet jeśli przestrzeń wygląda romantycznie przy świetle świec, możesz być zaskoczony widokiem tego przestarzałego dywanu w ciągu dnia. Jeśli sprawdzisz to tylko wieczorem, stracisz szansę zobaczenia, jak światło słoneczne wpadające przez okna od podłogi do sufitu całkowicie zmienia pokój.

Pamiętaj, że Twoja sala weselna Luzino będzie także tłem dla wydarzeń, dlatego warto wziąć pod uwagę widok. Co zobaczą Twoi goście, gdy wejdą do pokoju? Niezależnie od tego, czy chodzi o panoramę miasta, oszałamiającą panoramę falujących gór, czy rozbijających się fal, lokalizacja jaką ma sala weselna Luzino, z wyjątkowymi widokami jest zawsze plusem. Jeśli nie ma „widoku” jako takiego, spójrz na wystrój danego miejsca lub detale architektoniczne. Grafika na ścianach, drobne perskie dywany na podłogach, meble z epoki w rogach lub niesamowity kryształowy żyrandol jako centralny element pokoju nadają miejscu przyjęciu coś wyjątkowego.