Zarezerwuj pokoje na wczasy Dąbki!

Jeśli przyjeżdżają goście na wczasy Dąbki, nadszedł czas, aby posypać rzeczy, odkurzyć pod łóżkiem i upewnić się, że masz niezbędne elementy pokoju gościnnego, aby zapewnić najbardziej komfortowy pobyt. Oto lista kilku rzeczy, które musisz mieć w pokojach. Rozważ tę ostatnią listę kontrolną, aby każdy gość czuł się mile widziany przyjeżdżając na wczasy Dąbki!

I tak po prostu wakacje znów tu są. Jakoś między planowaniem posiłków, kończeniem projektów domowych i przeprowadzaniem dzieci do szkoły, musisz pomyśleć o tym najbardziej odrażającym zadaniu – przygotowaniu pokoju gościnnego dla gości z wakacji. Chociaż może być używany do przechowywania przez większą część roku, nie musi on wymagać godzin, aby przygotować go za każdym razem, gdy masz odwiedzających. Dzisiaj pokażę ci, jak zorganizować swój pokój gościnny w którym przyjezdni spędzą wczasy Dąbki, aby był gotowy do użycia w dowolnym momencie, pozostawiając ci prosty świerk przed przybyciem gości. Podczas planowania pokoju gościnnego należy wziąć pod uwagę tę myśl: pomyśl „pokój hotelowy”.

Oto kilka niezbędnych elementów pokoju gościnnego, które zapewnią, że będzie on gotowy na gości:

1. Dodatkowe ręczniki, koce i poduszki!
Każdy ma inne potrzeby odwiedzając pokoje w Dąbkach. Niektórzy lubią osobne ręczniki do twarzy i ręczniki do ciała. Niektórzy ludzie są zawsze zimni. Inni są wiecznie ciepli. Trzymanie tych dodatków pod ręką zapewnia komfort, bez względu na to, jakie lubią lub nie lubią. Jeśli nie masz miejsca na te przedmioty w szafach lub szafkach, zwiń je i umieść w koszach na łóżku lub podłodze.

2. Kosz na śmieci!
Nie zostawiaj gości zastanawiających się, gdzie po podróży umieścić naklejki na bagaże, odcinki biletów lotniczych lub opakowania na chipsy ziemniaczane. Unikaj bałaganu w swoim pokoju (i w kieszeniach) dzięki temu prostemu obowiązkowi.