Chcesz wiedzieć czym jest powiększanie ust Łódź? Przeczytaj ten artykuł!

Jeśli chciałeś, aby usta były bardziej wypełnione i gładsze, może rozważałeś powiększanie ust Łódź. Można go wykonać chirurgicznie lub za pomocą zastrzyków. Wypełniacze do ust to najpopularniejszy sposób na zwiększenie rozmiaru ust. Są minimalnie inwazyjne i mają szybszy czas powrotu do zdrowia niż operacja. Zabieg jakim jest powiększanie ust Łódź polega na wstrzyknięciu w usta jednego z kilku rodzajów wypełniaczy. Wraz z wiekiem w naturalny sposób tracimy kolagen i tłuszcz. Prowadzi to do szczupłości i obwisłości twarzy, w tym ust. Wypełniacze do ust zastępują utracony kolagen i tłuszcz. Rozmawialiśmy z pacjentką i jej lekarzem o jej doświadczeniach ze stosowaniem wypełniacza do ust oraz o tym, czego można się spodziewać przed, w trakcie i po zabiegu. Decydowanie, jaki chcesz wygląd Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, myśląc o wypełnieniu ust, jest wygląd, jaki chcesz.

Chcesz zdefiniować krawędzie ust, czy chcesz je wypełnić, aby wyglądały na większe? Znajomość odpowiedzi na te pytania pomoże Ci zdecydować, jaki rodzaj wypełniacza jest dla Ciebie najlepszy aby powiększanie ust Łódź wyglądało naturalnie. Zanim spotkasz się z lekarzem, zadaj sobie pytanie: Jakiego rodzaju wyglądu chcę? Czy chcę zdefiniować krawędzie moich ust? Czy chcę, aby moje usta wyglądały na wypełnione i większe? Kiedy Magda spotkała się ze swoim chirurgiem plastycznym wykonującym powiększanie ust w Łodzi, przyniosła zdjęcia modelek, które miały usta, które lubiła. Starałam się być całkiem realistyczna – starałam się znaleźć dziewczyny z ustami podobnymi do moich.

Magda powiedziała, że ​​ma naturalnie cienką górną wargę. Powiedziała swojemu chirurgowi, że chce zwiększyć objętość, aby uzyskać bardziej „dąsanie się”. Wybór rodzaju wtrysku Przy wyborze rodzaju zastrzyku ważne jest, aby zrozumieć swoje wybory. Historycznie rzecz biorąc, kolagen – tkanka łączna występująca w ciałach zwierząt – jest najpowszechniejszym rodzajem wypełniacza warg. Jednak obecnie jest rzadko używany. Dzieje się tak, ponieważ nie trwa to zbyt długo. U wielu osób może również wywoływać reakcje alergiczne. Wypełniacze kwasu hialuronowego są obecnie najczęściej stosowanym zastrzykiem do wypełnienia i podkreślenia ust. Kwas hialuronowy to żelopodobna substancja wytwarzana z bakterii. Tworzy wygląd grubych ust, przyczepiając się do cząsteczek wody w skórze. Wypełniacze te wchłaniają się powoli i można je zagęścić lub rozcieńczyć, aby uzyskać dokładnie taki wygląd, jakiego pragniesz. Według dr Usha Rajagopala, chirurga plastycznego Tori, na rynku są cztery popularne marki kwasu hialuronowego. Powiedziała, że ​​najpopularniejsze opcje to Restylane i Juvaderm. Trwają około sześciu miesięcy i zapewniają bardzo naturalny wygląd.