Długopisy reklamowe z nadrukiem w ofercie AdPen

Plastikowe długopisy reklamowe z nadrukiem logo Przedstawiamy Państwu doskonały sposób na promocję – plastikowe długopisy reklamowe z logo firmy. Od dawna jest niezwykle popularnym gadżetem dla wykonawców branżowych, gości imprez targowych czy upominkiem promocyjnym dla uczestników konferencji. Ze względu na niski koszt wykonania takich upominków jak długopisy reklamowe z nadrukiem, a także biorąc pod uwagę różne techniki druku do wyboru, artykuły te są najbardziej przystępną cenowo i uniwersalną formą reklamy. Dzięki wysokiej jakości będą służyć wszystkim odbiorcom przez długi czas.

Różnorodność form i kolorów plastikowych długopisów reklamowych oraz tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu sprawia, że ​​jesteśmy w stanie zaoferować Ci produkty idealnie wpisujące się w identyfikację wizualną i odzwierciedlające walory Twojej marki! W ofercie firmy AdPen znajdziesz długopisy reklamowe z nadrukiem – sprawdzone produkty światowych potentatów papierniczych. Gwarantuje to w pełni doskonałą ergonomię użytkowania.

Opcje nadruku na długopisach plastikowych  to coś co wyróżnia firmę AdPen. Temat jest dość szeroki … Najczęściej stosowaną technologią jest tampodruk. Pozwala na naniesienie logo w 1-4 kolorach w skali PANTONE. Na niektórych modelach możliwy jest druk cyfrowy, w którym liczba kolorów logo jest nieograniczona. Długopisy reklamowe z nadrukiem mają specjalną powierzchnię, którą można zadrukować w pełnym kolorze. To zaawansowane rozwiązanie pozwala na przeniesienie kolorowego wzoru np. od plakatu do powierzchni pióra.