Windy osobowe, towarowe i windy domowe Szczecin

Hydrauliczne windy domowe Szczecin są zwykle wspomagane przez tłok umieszczony na dole. Celem jest popchnięcie kabiny windy do góry, podczas gdy silnik elektryczny tłoczy płyn hydrauliczny w dół tłoka. Kiedy winda opuści się, zawór wypuści płyn hydrauliczny z tłoka. Ten typ windy domowych jest najczęściej używany w budynkach od 2 do 8 pięter i może poruszać się tylko z maksymalną prędkością 200 stóp na minutę. Poniżej znajduje się dalszy podział wind hydraulicznych:

Winda hydrauliczna linowa:
Ten typ windy domowej w Szczecinie wykorzystuje zarówno liny, jak i tłok, aby zwiększyć ruch kabiny windy. Maksymalna odległość, jaką może pokonać, to około 60 stóp. Konwencjonalna winda hydrauliczna Zaprojektowany z szybem windy, jest wyposażony w krążek, który rozciąga się pod podłogą wykopu. Gdy winda zaczyna opadać, dół podtrzymuje cofający się tłok.

W niektórych konfiguracjach konwencjonalna winda hydrauliczna może wymagać płytszego otworu poniżej dołu, który przyjmuje składający się tłok teleskopowy, gdy winda opada. Przybliżona odległość, jaką mogą pokonać windy domowe Szczecin, wynosi 60 stóp.

Winda hydrauliczna bez otworów:
Hydrauliczne windy domowe Szczecin bez otworów są podobne do konwencjonalnej, ale nie wymaga otworu ani koła pasowego zamocowanego poniżej wykopu. Posiada teleskopowe tłoki u podstawy studzienki. Te tłoki pozwalają kabinie windy poruszać się do 50 stóp. Istnieje również konstrukcja, która ma nie teleskopowe tłoki, które mogą pozwolić tylko na 20 stóp ruchu.