Czy naprawa zegarków z wysyłka daje jakąś gwarancję?

Kompleksowa usługa taka jak naprawa zegarków z wysyłka obejmuje pełne czyszczenie i serwisowanie mechanizmu zegarka zgodnie z oryginalną specyfikacją fabryczną, czyszczenie i odświeżenie koperty i bransolety, wymianę wszystkich elementów uszczelniających (jeśli są dostępne) oraz sprawdzenie wodoodporności zegarka. Kompleksowa usługa taka jak naprawa zegarków z wysyłka obejmuje 12-miesięczną gwarancję oraz możliwość przedłużenia gwarancji do 36 miesięcy.

Chociaż aktualizacje nie są zwykle dostarczane w trakcie naprawy, możesz od czasu do czasu sprawdzać. Nie udzielamy żadnych gwarancji na termin naprawy. Dokładamy wszelkich starań, aby naprawy były wykonywane terminowo i zgodnie z harmonogramem, a na zapytanie przedstawiamy najlepsze oszacowanie, kiedy naprawa może zostać zakończona w zależności od tego, gdzie jest w trakcie. Przewidywany termin zakończenia może ulec zmianie w dowolnym momencie procesu jakim jest naprawa zegarków z wysyłka.

Po zakończeniu naprawy zegarków Warszawa przechodzi przez 24-48 godzinną fazę testów, a następnie przechodzi do kontroli jakości, podczas której przełożony dokładnie sprawdza zegarek, aby upewnić się, że oryginalne żądania zostały zaadresowane i że przedmiot został naprawiony zgodnie z naszymi ścisłymi zasadami. standardy. Zegarek jest następnie bezpiecznie pakowany, numer śledzenia zostanie wysłany do Ciebie e-mailem, a na koniec zegarek zostanie odesłany.