Ile kosztują pokoje Karwia?

Ponadto warto wspomnieć, że morze gdzie znajdują się pokoje Karwia działa również na poziomie psychologicznym. Badanie przeprowadzone w Nowej Zelandii wykazało, że mieszkanie w domu z widokiem na morze poprawia zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie. Naukowcy zaobserwowali, że zdrowie psychiczne mieszkańców Wellington (stres, niepokój, zaburzenia nastroju) było znacznie lepsze u tych, którzy mieszkali w domach z widokiem na morze.

Zajmując 70% powierzchni Ziemi, morze gdzie wynajmiesz pokoje Karwia jest źródłem kilku korzyści dla naszego organizmu: orzeźwia i przywraca równowagę, pozwala naszemu organizmowi pracować na najwyższych obrotach. Według powszechnego przekonania jod zawarty w powietrzu morskim jest bardzo ważny dla zdrowia dróg oddechowych.

Te założenia leżą u podstaw talasoterapii (od greckiego słowa thalassa, „morze”); już w XIX wieku lekarze zalecali pokoje Karwia i podróż morską jako lekarstwo swoim pacjentom cierpiącym na astmę.

Pobyt na morzu w pokojach Karwia powoduje ogólne odprężenie organizmu; jest to szczególnie korzystne dla mięśni oddechowych, które są zwykle skurczone z powodu codziennego stresu związanego z życiem w mieście, co pozwala na głębsze i łatwiejsze oddychanie oraz lepsze dotlenienie.