Peruka naturalna z Rokoko Hair Company

Chociaż peruka naturalna jest wykonana z ludzkich włosów, co oznacza, że ​​może wydawać się silniejsza niż włosy syntetyczne, nie otrzymuje olejków i witamin ze skóry głowy tak jak twoje naturalne włosy, aby odmłodzić ją po stylizacji i codziennym życiu. Oto kilka wskazówek, aby utrzymać perukę w jak najlepszym stanie.

Jeśli chcesz, aby Twoja peruka naturalna przez długi czas wyglądała jak nowa, dbaj o nią solidnie. Po umyciu ostrożnie wysusz swoją perukę naturalną. Większość pojedynczych pasm włosów można przymocować do nasadki za pomocą techniki wiązania, nadużywanie suszarki do włosów może powodować rozluźnienie węzłów, co powoduje rozluźnienie włosów. Korzystając z produktów do stylizacji, takich jak prostownice do włosów i lokówki, zawsze używaj ich w niskiej temperaturze. Kiedy ich używasz, pamiętaj również o użyciu sprayu do ochrony włosów i unikaj używania produktów do stylizacji w pobliżu korzeni pięknej peruki z ludzkimi włosami. Najlepiej jest stylizować, gdy jest lekko wilgotny.

Jeśli chcesz uzyskać loki na Twojej peruce naturalnej, najlepiej wetknąć wałki we włosy, gdy są mokre, niż używać produktów do stylizacji na gorąco! Pozwala to uniknąć uszkodzenia włosów. Przechowuj swoją perukę na stojaku na peruki z dala od nadmiernego ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. Podróżując ze swoją peruką, używaj stojaka na peruki i pudełka na peruki naturalne, aby chronić perukę przed uszkodzeniem podczas podróży. Umyj perukę z ludzkich włosów ze szczególną uwagą i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, dla którego peruka naturalna jest świętością.